Lokalita

Objavte Východnú alej 3.
Tiché miesto sprevádzané zeleňou, kde sme pre Vás vytvorili nový domov.

 

Projekt sa nachádza v komornej lokalite mestskej časti Rača – Východné. Miesto je charakteristické množstvom zelene a dobrou občianskou vybavenosťou. Krátkou prechádzkou prídete do potravín, k lekárovi, na poštu, do reštaurácie, fitness centra alebo do kultúrneho strediska.

 

Východná alej 3 navyše ponúka výhodnú dostupnosť do centra, či na mestský obchvat. Zo Železničnej stanice Rača, ktorá je vzdialená cca 2 km od lokality sa na Hlavnú stanicu dostanete len za 8 minút. Počas rannej špičky sa na obchvat dostanete už za 6 minút.

PRE RODINY S DEŤMI

Miesto je priam ideálne pre rodiny s deťmi. V bezprostrednej blízkosti tu nájdete veľké detské ihrisko, ako aj vyhľadávanú materskú školu na ulici Pri Šajbách. Škôlke bola poskytnutá dotácia na rozšírenie kapacít, takže sem bude možné prijať ešte viac detí ako doteraz.

 

Do základnej školy na Tbiliskej ulici v Rači premáva autobus vyhradený len pre žiakov, pričom cesta trvá približne 10 minút. V mestskej časti sú okrem toho vybudované dve stredné školy: Gymnázium Hubeného a Stredná odborná polygrafická škola, ktorá je jediná svojho zamerania na Slovensku.

 

Pri malých deťoch je prvoradá bezpečnosť, a preto projekt Východnej aleji 3 od svojho začiatku dbá svojimi opatreniami na tento fakt.

AKTÍVNY ŽIVOTNÝ ŠTÝL

V bezprostrednej blízkosti výstavby Východnej aleje 3 je vybudovaný veľký športový areál s detským ihriskom, kde si vaše ratolesti určite prídu na svoje. Kolotoč, hojdačky, preliezky, šmýkačky, pieskovisko – to všetko je tu detičkám k dispozícii.

 

Rodičia si pritom môžu zacvičiť na posilňovacích strojoch alebo posedieť na lavičkách. Náročnejší športovci majú k dispozícii ihriská určené pre streetball, basketball, hokejball alebo futbal. Fanúšikovia bicyklovania si môžu vychutnať jazdu po ceste obkolesenej lesom, ktorá vedie do prostredia Malých Karpát.

MIESTO PRE RELAX

V okolí svojho budúceho domova máte viacero možností ako zrelaxovať. Miestny  park ponúka možnosť oddychu, či už formou pikniku, prechádzky alebo posedenia s priateľmi v niektorom z neďalekých pubov.

 

Dámy sa môžu ísť zrelaxovať do kozmetického salóna, ktorý ponúka svoje služby len niekoľko minút pešou chôdzou od bytového komplexu Východná alej 3.